Informacje

Elewacja północna

Jeśli poszukujesz przestronnego i ciepłego domu w mieście, z dużym nasłonecznionym ogrodem, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, do tego z pięknym widokiem z okien – dobrze trafiłeś! Istnieją takie miejsca! Właśnie powstaje nowoczesne osiedle przy ul. Blich 11a z przepiękną panoramą urokliwej doliny Bzury. Tylko godzinę drogi do Warszawy czy Łodzi.

Zdecyduj się na swój wymarzony dom!

 

 

Elewacja południowa – ogród

Niniejsze przedsięwzięcie jest dwuetapowe i polega na budowie 10 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na działkach o nr 1387/11 – 1387/23, a następnie budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażami na działce o nr 1387/9 przy samej ulicy Blich.

Przedsięwzięcie prowadzi w ramach własnej działalności INWESTOR Franciszek Mostowski.


I Etap

Projekt polega na budowie 10 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej wraz niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu wokół. Inwestycja składa się z budowy budynków, zagospodarowania terenu wokół, a następnie sprzedaży wykonanych domów wraz z działką. Z powyższą sprzedażą wiąże się udział w drodze dojazdowej wraz z sieciami i mediami do budynków.

Budynki o powierzchni 140,1 m2 będą dwukondygnacyjne o wysokości 2,77 m każda, w solidnej technologii murowanej z pustaków silikatowych, stropami żelbetowymi, z płaskim dachem i ocieplone zgodnie z restrykcyjnymi normami na 2021 rok. Na piętrze będą znajdowały się sypialnie, łazienka i pralnia, natomiast na parterze zlokalizowano garaż, salon z aneksem kuchennym, łazienkę i pomieszczenie węzła c.o. Dwa skrajne domy o powierzchni 152 m2, od zachodu i wschodu powiększono o dodatkową sypialnię na piętrze. Wspólna droga dojazdowa wzdłuż północnej granicy działek będzie z odrębną bramą wjazdową. Od południa domy posiadają przestronne ogrodzone ogródki z widokiem na rzekę i panoramę miasta. Przewidywany termin zakończenia pierwszego etapu zaplanowano na czerwiec 2021 roku, po którym nastąpi sprzedaż domów.

 

Widok od strony ogrodów

 

II Etap

II Etap polega na budowie bloku mieszkalnego wielorodzinnego wraz niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu wokół. Budowa rozpocznie się po zakończeniu I Etapu, czyli w 3 kwartale 2021 roku.